KurnazWebci IT Bilgi Plartformu E-Fatura ve E-Arşiv Dijital Çözüm E-Ticaret ve Pazaryeri E-Fatura Entegrasyon Çözümleri CDN Merkezi E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon Çözümleri E-Ticaret ve Pazaryeri APİ Entegrasyon Çözümleri Orjinal Sarf Marketi E-ticaret ve Web Ajansı E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu E-Ticaret Hizmetleri SpaceFor ESanalAvm Vikivo ERASAVM KurnazWebci pcprogramci pcprogramci Yönetim Panelim Burak Çoramık Spacefor özel yazılım hizmetleriSpaceFor özel yazılım hizmetleri

Kışa hazır olun!

Kışa hazır olun!

Soğuyan hava şartları nedeniyle kış aylarında bere, şapka kullanımı baş derinizin havasız kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle kış aylarında ürün kullanımına ve saçlarınızın sağlığına daha çok özen göstermeniz gerekmektedir.

Soğuk havalarda en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biri saçlarınızı iyice kurulamadan soğuk havaya çıkmamanızdır. Saç diplerinizin nemli kalması soğuk havalarda kepeklenme ve baş derinizin kurumasına sebep olur. Yaz aylarında güneş ışınlarından aldığınız D vitamininden mahrum kalan saçlarınız ve baş deriniz için bu aylardaki bakım çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by forSpaceStation