KurnazWebci IT Bilgi Plartformu E-Fatura ve E-Arşiv Dijital Çözüm E-Ticaret ve Pazaryeri E-Fatura Entegrasyon Çözümleri CDN Merkezi E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon Çözümleri E-Ticaret ve Pazaryeri APİ Entegrasyon Çözümleri Orjinal Sarf Marketi E-ticaret ve Web Ajansı E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu E-Ticaret Hizmetleri SpaceFor ESanalAvm Vikivo ERASAVM KurnazWebci pcprogramci pcprogramci Yönetim Panelim Burak Çoramık Spacefor özel yazılım hizmetleriSpaceFor özel yazılım hizmetleri

Kullanım süresince dikkat edilmesi gerekenler !

Kullanım süresince dikkat edilmesi gerekenler !

  • ExHair Oil kullanım süresi boyunca bitkisel içerikli şampuanların kullanılması saçlarınızın ve baş derinizin sağlığını koruyacağı için ürünümüzün etkisini de arttıracaktır.
  • Banyo sonrası kullanacağınız havlunun pamuklu ve yumuşak olmasına  ve fazla baskı uygulamadan kurulamaya özen gösteriniz. Böylelikle yeni oluşan ve güçlenen saçlarınızı korumuş olursunuz.
  • ExHair oil damlattığınız bölgeye 30 saniye boyunca sadece parmak uçlarınızla masaj yaparak baş derinize nüfus etmesini sağlayınız. Tırnaklarınızın nüfus etmesi uygulama yapılan bölgenin tahriş olmasına sebep olabilir.
  • Kullanım öncesi mutlaka ellerinizin ve baş derinizin temiz olmasına özen gösteriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by forSpaceStation